Інновації на сніданок: Apple за трильйон і Google по-китайськи

332
pixabay.com
«Яблука» коштують трильйон доларів, Tesla сповільнює виробництво, а китайці вийшли на друге місце за продажами смартфонів

Трильйон тижня

У четвер увечері ринкова капіталізація Apple вперше досягла сакральної суми в $1 трлн. Гендиректор компанії Тім Кук вважає цей результат «віхою», але не головною мірою успіху компанії, а ранні акціонери приходять до тями після новини про те, що кожен долар, який вони вклали в «яблука» в 1980-х, дав понад 50 тис. відсотків доходу.


Китайський чемпіон

Huawei
commons.wikimedia.org

У спину американським небожителям дихає китайський Huawei. Спочатку компанія похвалилася зростанням виручки за підсумками першого півріччя 2018-го на 15% – всупереч усім антишпигунським санкціям США.

Huawei уперше посунув Apple з другого місця за обсягом продажів смартфонів у світі – за рахунок активізації в Європі і Китаї.

До кінця року китайці мають намір ще наростити продажі смартфонів на третину – до круглих 200 млн гаджетів – і закріпитися на другій позиції.


Цензор тижня

Google
commons.wikimedia.org

Google не бажає втрачати найбільший інтернет-ринок планети. Для цього компанія навіть готова запустити в Китаї цензуровану версію пошуковика. До чорного списку, за чутками, включено запити про права людини, демократію, релігію і мирні протести.


Реалісти тижня

Tesla Model 3
wikipedia.org

Нейтралізувавши і заспокоївши невдоволених акціонерів, автовиробник Tesla вирішив припинити шапкозакидайство і знизити виробництво електроседана Model 3 до 4200 штук на тиждень. Тепер головне завдання – вийти на беззбитковість упродовж найближчих кількох тижнів.

Крім того, компанія Ілона Маска обговорює будівництво заводів GigaFactory в Європі, імовірно в Німеччині та Нідерландах.


Мобільні новини тижня

Мобільні новини тижня
pixabay.com

В Україні продовжує розгортатися мережа 4G – це не новина. Тому мобільним операторам доводиться придумувати нові інфоприводи.

Туристам знадобиться послуга мобільного страхування Smart Travel від Vodafone і AXA. Поліс можна купити онлайн, а гроші за туристичну страховку списуватимуть просто з мобільного рахунку.

Тема перспективна з огляду на те, що українці дедалі активніше почали їздити до Євросоюзу. Безвіз із ЄС випробували вже більше мільйона українців.

Vodafone також вирішив подбати про своїх клієнтів з вадами слуху. Для них у магазинах і центрах обслуговування абонентів компанії досить скоро з’явиться віртуальний сурдоперекладач. Програму створив український розробник BeWarned.

«Київстар» тим часом вирушив фестивалити в аграрні регіони. Фермери в десяти невеликих містах зможуть «помацати» бізнес-додаток для АПК m-Agri, а їхні діти пограти з Ципою і залізти на суперсучасний трактор.


Дива дивні тижня

крижаний марсіанський бублик від NASA
www.nasa.gov

Ну й наостанок – три дива минулих семи днів.

По-перше, це крижаний марсіанський бублик від NASA. Космічне агентство представило концепцію крижаного будинку для життя на Марсі. Це надувний тор із захисним прошарком з льоду для захисту від радіоактивних випромінювань.

По-друге, хмарочос зі 108-метровим водоспадом, який побудували в Китаї. Вмикатимуть його лише в особливих випадках.

І по-третє, диво-дзеркало від компанії Naked Labs. 3D-сканер для тіла – гібрид дзеркала і ваг із зачатками AI – буде корисним для фітнесу, торгівлі одягом і медицини. Він не лише вагу показує, а й будує анімовану модель тіла.

До речі, мобільна версія K.Fund Media відмінно личить до читання на біговій доріжці й орбітреку. Тренуйте мозок із нами!

Поділитися: