Інформаційний ресурс K.Fund Media завершує роботу

16352
K.Fund Media
Проект виконав поставлені перед ним завдання; менеджмент видавництва шукає можливості для його рестарту в новому форматі

Київ, 30 жовтня 2018 року. – Видавництво K.Fund Media вирішило припинити роботу свого інформаційного ресурсу про підприємництво та ділову літературу з 1 листопада 2018 року. Керівництво проводить дослідження медіаринку та веде перемовини з потенційними партнерами для перезапуску проекту в новому форматі. Архів матеріалів залишається на сайті kfund-media.com у відкритому доступі.

Проект K.Fund Media було запущено в березні 2017 року. Його місією стало відкриття нових можливостей у галузях освіти та підприємництва в Україні та за кордоном. Команда розробила близько 10 нових форматів подання інформаційних матеріалів. Щомісяця сайт K.Fund Media відвідувало до 200 тисяч людей. Ресурс представлений у соціальних мережах із загальною кількістю підписників понад 30 тисяч.

За час роботи автори ресурсу написали сотні статей про підприємництво та менеджмент, близько 200 рецензій на світові ділові бестселери, більш ніж 100 історій успіху українців, регулярно публікували матеріали для самоосвіти, надані експертами з різних галузей знань. Особлива увага приділялася діяльності бізнес-шкіл, що працюють в Україні.

«Проект досяг поставлених цілей, зробив свій внесок у розвиток бізнес-середовища й лідерства в Україні, створив додану вартість для читачів. Для мене також є дуже цінним, що ресурс працював як незалежне медіа, повністю відповідаючи стандартам якісної журналістики. Дякую інвестору проекту Василю Хмельницькому за всебічну підтримку й редакції за відмінну роботу. Зараз ми шукаємо модель та партнерів для відновлення діяльності ресурсу в новому форматі», – повідомив директор K.Fund Media Дмитро Звєрєв.

K.Fund Media
K.Fund Media

K.Fund Media ставив собі за мету взаємодію з розумним читачем, залучаючи в якості спікерів майданчика таких знакових лідерів та мислителів, як всесвітньо відомий шведський економіст, професор Стокгольмської школи економіки Кьєлл Нордстрем, віце-президент бізнес-школи KAIST у Сеулі, екс-радник Samsung Сан Чжу Парк, генеральний директор Google Україна Дмитро Шоломко, СЕО Airbnb в Центральній та Східній Європі Андрій Вербицький, СЕО Goldratt Research Lab Алан Барнард, старший коуч Університету Шеффілда Нікос Ламбрідіс, та багатьох інших.

«K.Fund Media став успішним проектом. Ми створили широку базу матеріалів, які показують різні варіанти розв’язання життєвих і робочих проблем. Світ динамічно змінюється, тим не менш, більшість текстів «вічнозелені», й наші читачі зможуть ще неодноразово звернутися до них, щоб знайти відповіді на свої запитання. Я дуже вдячна всім причетним за ентузіазм та атмосферу, в якій створювався цей проект», – наголосила головний редактор K.Fund Media Дар’я Кутецька.

Проект був заснований фондом Василя Хмельницького K.Fund. Окрім управління інформаційним ресурсом, видавництво K.Fund Media випускає українською мовою світові бестселери про економіку, освіту, саморозвиток і сучасну науку в рамках проекту K.Fund Books.

Поділитися: