Індонезійський конкурент Uber виходить за кордон

154
seasia.co
Go-Jek має намір подолати звичку жителів регіону до готівки, запровадивши власний платіжний сервіс

Надзвичайно успішний індонезійський мобільний сервіс мототаксі Go-Jek готується до запуску ще в трьох-чотирьох країнах Південно-Східної Азії.

Генеральний директор і співзасновник Go-Jek Надим Макарим розповів в інтерв’ю Bloomberg, що мобільний додаток запрацює в мегаполісах, де переважають готівкові платежі. Він натякнув, що закріпитися на нових ринках сервісу допоможе наявність власного інтернет-банкінгу Go-Pay (більше половини виручки компанії на батьківщині забезпечують цифрові платежі). «Ми знайшли модель, яка працює в країнах, що розвиваються, зі слабо розвиненою інфраструктурою», — стверджує бізнесмен.

В Лондоні заборонили Uber

У січні 2015 року компанія Go-Jek, яка до цього п’ять років працювала як звичайна служба таксі, запустила додаток для смартфонів. У квітні 2016-го у Go-Jek з’явилася власна платіжна система. Минулого літа таксі-сервіс залучив $550 млн інвестицій, ставши першим в історії країни «єдинорогом» (так називають сьогодні компанії, які стали успішними завдяки інноваційним розробкам). Сьогодні він доступний у 25 містах Індонезії, де успішно конкурує з Uber і його сінгапурським аналогом Grab — регіональним лідером у сфері таксі-перевезень.

Раніше ми також писали, що Дубай планує до 2022 року запустити службу таксі-дронів.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: