Індійський виробник електромобілів: впораємося без дотацій

126
sahyadrimotors.com
Ford Motor та індійські Mahindra&Mahindra стали партнерами у виробництві електромобілів і безпілотників

«Чисті» технології нарешті отримали економічне обґрунтування, а тому масове виробництво електромобілів в Індії можна налагодити без державних субсидій. «Якщо досі ми не заробляли ніяких грошей, то зараз настав переломний момент», – заявив в середу голова компанії Ананд Махіндра, анонсуючи угоду.

Mahindra&Mahindra та її e2o micro – єдиний виробник електромобілів для третього по місткості ринку планети. Трирічний договір індійців з Ford Motor стосується спільного виробництва та дистрибуції.

Попит на електромобілі в світі все ще невеликий через дорожнечу. Ситуація змінюється – на думку аналітиків «Блумберга», до 2040 року третина світового автопарку буде припадати на гібриди і електромобілі.
Слідом за Tesla шведський концерн Volvo заявив про повну переорієнтацію на виробництво електромобілів до 2019 року.

Ілон Маск став піонером інноваційного бізнесу

Махіндра стверджує, що «зелений» бізнес приносить дивіденди, тому виробникам не потрібні державні субсидії: владі скоріше слід чітко сформулювати націленість державної політики на сталий розвиток і екотехнології.
Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді активно просуває сонячну енергетику. У середу він висловив намір до 2030 року перевести більшу частину автотранспорту країни на електрику, в уряді вже готують стратегію «електрифікації».

У попередньому фінансовому році Mahindra&Mahindra продала 7,8% авто в країні, Ford – близько 3%. У компаній загальний автозавод в Ченнаї.

Визнаний лідер у виробництві електромобілів – Tesla.

Google в партнерстві з Fiat Chrysler прагнуть не відставати від конкурентів.

 

Источник: Bloomberg
Поділитися: