Ілоне, поглянь сюди: японці розмістили рекламу перед штаб-квартирою SpaceX

124
groove-x.com
Японський стартап із робототехніки провернув незвичайний маркетинговий трюк

Японський стартап Groove X розмістив на рекламному щиті перед штаб-квартирою компанії SpaceX в Лос-Анджелесі загадковий текст.

Його суть можна витлумачити як намір стартапу домогтися таких самих успіхів, як Ілон Маск у виробництві космічної техніки:
«Дорогий Ілоне, наші амбіції так само mashi-mashi, як ваші. ‘LOVE × ROBOT = LOVOT’. Іще один X із Токіо» (маші-маші на японському сленгу означає максимум добавок до локшини).

Канаме Хаясі, колишній інженер Формули-1 і японського автогіганта Toyota, заснував Groove X в 2015 році в Токіо.

Стартап розробляє домашнього робота на ім’я LOVOT, його прототип компанія сподівається презентувати до кінця 2018 року. У продажу він з’явиться у 2019-му.

Засновник Groove X не розкриває можливостей свого винаходу, відзначаючи лише, що за розміром він буде більший за собаку-робота Aibo від Sony, але менший за людиноподібного робота Pepper від SoftBank.

Привіт, я – робот: чого боти позбавляють людство

Цікаво, що до заснування власної компанії Хаясі керував розробкою робота Pepper.
За словами керівника Groove X, мета реклами перед офісом SpaceX – привернути увагу Ілона Маска. Японський стартап розраховує на додаткові інвестиції: для подальшого розвитку проекту потрібно $57 млн.

Як ми писали раніше, людиноподібний робот Софія отримав громадянство Саудівської Аравії.

Водночас українські розробники взяли участь у створенні першого у світі соціальної робота, який потрапив до топ-25 винаходів 2017 року за версією журналу TIME.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: