Ілон, видихни: Tesla вперше виготовила за один тиждень 5 тис. седанів Model 3

692
www.reuters.com
Заради досягнення поставленої мети виробник електромобілів фактично закрив своїх співробітників на заводі

Американська компанія Tesla досягла своєї мети: виробник електромобілів все-таки зумів до кінця другого кварталу збільшити обсяг виробництва седана Model 3 до 5 тис. машин на тиждень, повідомляє Reuters із посиланням на джерела всередині компанії.

Саме таке завдання ставив перед підлеглими гендиректор Tesla Ілон Маск.

Формально компанія зірвала і цей дедлайн. За словами джерел видання, 5000-на Model 3 зійшла з конвеєра вже в ніч на 1 липня.

Кризовий менеджмент Tesla: 6 уроків Ілона Маска

У внутрішньому листі своїм співробітникам Маск підтвердив виконання поставленої мети, додавши, що вже «наступного місяця» компанія планує щотижня проводити 6 тис. седанів з електродвигуном.

Джерела Reuters також розповіли про авральні темпи роботи Tesla наприкінці минулого кварталу. За їхніми словами, заради необхідних показників конвеєрна лінія заводу компанії працювала без зупинки, участь у складанні Model 3 брали співробітники інших відділів, Ілон Маск поруч із заводом під величезним шатром побудував нову складальну лінію, а керівництво компанії закрило частину заводських приміщень, щоб співробітники не відволікалися від складання багатостраждальних седанів.

Попри скепсис аналітиків щодо можливостей Tesla зберегти досягнутий рівень виробництва, з квітня акції виробника електрокарів подорожчали на 40%, а за ринковою капіталізацією компанія Ілона Маска майже наздогнала General Motors.

Як ми писали раніше, Ілон Маск пояснив, чому Tesla Model 3 ще не продається.

Tesla викинула $150 млн на металобрухт для виробництва Model 3.

Поділитися: