Ілон Маск на десять років відмовився від зарплати на користь Tesla

140
2ch.hk
Інноватор поставив свій дохід у залежність від зростання ринкової вартості компанії і обсягів продажів

Засновник і глава Tesla Ілон Маск вирішив відмовитися від зарплати і бонусів у компанії на наступне десятиліття. Замість цього підприємець має намір заробляти виключно на фінансовому зростанні компанії.

Маск планує збільшити ринкову вартість корпорації більш ніж у десять разів – до $650 млрд. У разі успіху Tesla стане в один ряд з такими гігантами, як Alphabet Inc. і Microsoft. Дохід компанії має перебільшити $175 млрд.

Капіталізація розбита на 12 траншів. Перші виплати глава компанії отримає, тільки збільшивши поточну вартість компанії в $59 млрд до $100 млрд. Далі капіталізація має зростати щонайменше на $50 млрд на рік.

Маск представить свій фінансовий план на схвалення ради директорів у березні 2018 року. У разі позитивної відповіді компанія автоматично залишить Маска на керівній посаді на наступні десять років.

Ціна лідерства: що стоїть за успіхом і чого це коштує

За заявою Tesla, Маск «продовжить керувати Tesla протягом тривалого терміну, водночас залишаючи можливість залучити ще одного генерального директора, який буде підзвітний Ілону в майбутньому».

Дохід засновника буде прямо залежати від котирувань акцій і прибутку компанії. Якщо стратегію буде успішно реалізовано, Маск збільшить свої активи до $55,8 млрд – це майже в 2,5 раза більше його поточної частки в $21,5 млрд.

Раніше Ілон Маск розповів, коли Tesla створить пікап на електриці.

Tesla почала приймати попередні замовлення на електрофуру в Європі.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: