Ілон Маск залучив Goldman Sachs і Silver Lake до оформлення викупу акцій Tesla

227
www.flickr.com/photos/nasakennedy/
Сторони ще не уклали контракт, але Маск вже в захваті від співпраці

Глава Tesla Ілон Маск залучив інвестиційний банк Goldman Sachs і приватну компанію Silver Lake як фінансових радників щодо угоди про викуп всіх акцій компанії, повідомив Reuters.

У понеділок, 13 серпня, Ілон Маск написав в своєму Twitter, що «натхнений співпрацею з Goldman Sachs і Silver Lake». Анонімні джерела Reuters стверджують, що сторони досі не підписали контракт. У вівторок Goldman Sachs тільки обговорив з Маском умови співпраці.

Сам собі інвестор: Ілон Маск вклав $25 млн в акції Tesla

Офіційна документація знадобиться Ілону для розгляду на спеціальному комітеті Tesla. До складу комітету увійшли три члена ради директорів – Бред Бусс, Робін Денхолм і Лінда Джонсон Райс.

Орган створили спеціально для розгляду ініціативи Маска. Він від імені ради директорів має оцінити пропозицію і провести переговори щодо потенційної про викуп акцій або запропонувати альтернативу.

Одним з потенційних інвесторів угоди може стати державний інвестфонд Саудівської Аравії, який хоче розширити свою частку в акціях Tesla. У понеділок Ілон Маск підтвердив, що він вже провів з ним переговори.

Нагадаємо, що все почалося у вівторок, 7 серпня, коли Маск написав у своєму Twitter про намір викупити всі акції Tesla за ціною $420 за штуку, зробивши компанію приватною. Він також заявив, що вже знайшов фінансування угоди, але так і не назвав імена інвесторів.

Рада директорів Tesla не в курсі, звідки у Маска такі гроші, адже досі не отримала від нього детального фінансового звіту про потенційній операції.

Комісія з цінних паперів і бірж США почала розслідування за публічною заявою Маска. Якщо його слова про наявність фінансування не підтвердяться, йому загрожує кримінальне переслідування.

Поділитися: