Ілон Маск вклав 90% коштів у власний стартап The Boring Company

214
www.reuters.com
Компанія залучила $112,5 млн від 31 інвестора – колишніх співробітників і самого Маска

Стартап американського підприємця Ілона Маска The Boring Company, який спеціалізується на бурильних роботах, залучив близько $112,5 млн інвестицій, причому 90% цих коштів вклав сам Маск.

Успішний новатор: 6 правил життя Ілона Маска

Згідно з опублікованими документами Комісії з бірж і цінних паперів (SEC) США, в компанію інвестував 31 анонімний інвестор – усі вони колишні співробітники The Boring Company, в тому числі сам Ілон Маск, сказано в заяві компанії.

Відзначимо, що хоч засновник SpaceX і Tesla на десять років відмовився від зарплати на користь своєї електромобільної компанії, грошей на інвестиції у нього залишається більш ніж достатньо: журнал Forbes оцінив капітал Маска в $19,3 млрд.

The Boring Company займається реалізацією проекту будівництва вакуумного поїзда майбутнього під назвою «гіперпетля» (Hyperloop), який, за задумом Маска, з’єднуватиме центр міста Чикаго (США) з міжнародним аеропортом О’Хара.

Вартість будівництва 1,6 км тунелю оцінюють в $1 млрд, але Маск планує знизити витрати в десять і більше разів.

2 квітня міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що будівництво анонсованої в лютому української частини Hyperloop може стартувати вже в 2019 році, але спочатку Національна академія наук України має підготувати наукове обґрунтування проекту.

Нагадаємо, що компанія Ілона Маска The Boring Company заробила $10 млн на огнеметах і тепер випустить блоки для спорудження будівель за принципом Lego.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: