Ілон Маск пояснив, чому Tesla Model 3 ще не продається

571
www.fastcompany.com
Щоб уникнути банкрутства, компанії потрібно щотижня виробляти 5 тис. бюджетних електромобілів

Гендиректор американської компанії Tesla Ілон Маск заявив, що на сьогодні масові поставки електромобіля Model 3 вартістю $35 тис. можуть привести компанію до банкрутства.

Так підприємець відповів у своєму Twitter на питання одного з користувачів.

Маск наголосив, що для того, щоб продажі бюджетного седана були рентабельними, Tesla має щотижня виробляти 5 тис. таких авто.

«Поставки бюджетної версії Model 3 просто зараз призведуть до того, що Tesla втратить гроші й загине. Коли компанія вийде на обсяг виробництва 5 тис. машин на тиждень, буде потрібно ще 3-6 місяців, щоб почати поставляти Tesla за $35 тис. і виживати», – пояснив глава американського виробника електрокарів.

Чи не час байдикувати: 5 секретів продуктивності Ілона Маска

Клієнти Tesla наразі можуть придбати тільки модель Model 3’s з більшим запасом ходу і заднім приводом. Стартова ціна цього електрокара – $49 тис.

Нагадаємо, що в кінці січня Tesla заперечувала проблеми з виробництвом седана Model 3.

Маск також анонсував випуск повнопривідної версії Model 3 з двома моторами, яку компанія збирається продавати за $78 тис.

Цей електромобіль зможе розганятися до 100 км/год за 3,5 с за максимальної швидкості 250 км/год, запас ходу на одній зарядці – 500 км.

Як ми писали раніше, акції Tesla впали після першоквітневого жарту Ілона Маска.

А електрофури Tesla почали їздити дорогами США.

 

Джерело: Fast Company

Поділитися: