Ілон Маск пообіцяв запустити польоти на Марс у першій половині 2019 року

190
www.ar25.org
Глава SpaceX планує побудувати всі умови для життя на Червоній планеті на випадок початку третьої світової війни

Американський мільярдер і винахідник Ілон Маск намір запустити перші польоти на Марс уже в першій половині 2019 року – тоді як раніше йшлося про 2022 рік. На Червону планету відправиться ракета Big Falcon Rocket, одна з розробок космічної компанії Маска SpaceX.

Людина-ракета: «Ілон Маск. Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє» Ешлі Венса

Ілон Маск поділився своїми планами побудувати на Марсі станцію з усім необхідним для життя, щоб у разі початку третьої світової війни людство могло відновити життя на Землі.

«У нас вже було дві світові війни. Цілком ймовірно, що буде третя, яка може перетворити Землю в радіоактивний щебінь», – песимістично висловився Маск у неділю, 11 березня, на сесії запитань і відповідей у рамках кінофестивалю «На Південь через Південно-Захід» в Остіні (штат Техас, США).

У планах американського розробника спочатку побудувати на Марсі найнеобхідніше для життя, в тому числі електростанції і спеціальні куполи для вирощування сільськогосподарських культур.

Ілон Маск разом зі своїм братом Кімбалом раптово заспівали дуетом кантрі-пісню

Згодом, на думку Маска, настане справжній «вибух підприємницької діяльності», адже в майбутньому на Червоній планеті виникне потреба в усіх видах інфраструктури – від «ливарних цехів до піцерій і нічних клубів».

Упродовж найближчих 50 років населення першого марсіанського міста може досягти 1 млн людей, упевнений підприємець.

Нагадаємо, що SpaceX успішно запустила на орбіту навколо Сонця ракету-носій Falcon Heavy з червоною Tesla на борту і тестові супутники для швидкісного інтернету.

 

Джерела: The Telegram, Futurism
Поділитися: