Ілон Маск хоче створити ресурс Pravda для боротьби з фейковий новинами

278
www.wired.com
Читачі самі оцінюватимуть достовірність новини на сайті You're Right!

Американський підприємець Ілон Маск, засновник Tesla та SpaceX, оголосив, що готовий запустити ще один проект – ресурс достовірних новин під робочою назвою Pravda. Про це він написав у своєму Twitter.

Успішний новатор: 6 правил життя Ілона Маска

Згідно із задумом Маска, кожен користувач зможе оцінити достовірність будь-якої опублікованої статті новинного ресурсу, а також протягом часу відстежувати публікації обраного журналіста, редактора та видавництва.

Основна мета ресурсу – підвищити рейтинг довіри до ЗМІ в боротьбі з фейковими новинами, які поширюють боти, розповів Маск у своєму Twitter. Згідно із задумом, новинний сайт також дасть змогу знайти і викрити будь-якого, хто стоїть за поширенням пропаганди в мережі.

Ілон Маск не заперечує, що деякі користувачі не надають великого значення достовірності новин, але тільки не журналісти, редактори та видавництва. Однак глава Tesla і SpaceX не втрачає віри в людей і вважає, що велика частина суспільства все ж виступає за достовірність новин.

Pravda – не остаточна назва потенційного новинного ресурсу. Маск також розглядає варіант You’re Right!, тому що володіє однойменним доменом http://youreright.com.

Наразі доля проекту перебуває в руках громадськості: Ілон Маск виставив запитання на голосування в Twitter.

Однак можна припустити, що сам підприємець уже готовий працювати над проектом: він заявив, що якщо представники ЗМІ проти, то можуть написати статтю з агітацією читачів голосувати проти створення ресурсу.

Ви також можете залишити свій голос у його пості на Twitter, розміщеному нижче:

Невгамовний Маск: ексцентричний мільярдер зацікавився медіа.

Ілон Маск пояснив, чому Tesla Model 3 досі не продається.

Поділитися: