IKEA відкриватиме свої магазини в нових ТРЦ Вагіфа Алієва в Києві

203
www.flickr.com/photos/dahlstroms
У 2020 році магазин з'явиться в ТРЦ «Лісова», а потім – у ТРЦ «Іподром»

Шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA відкриє свої магазини, в тому числі великою площею (30 тис. кв. м), у майбутніх ТРЦ компанії «Мандарин Плаза» в Києві, яка належить Вагифу Алієву, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Слідом за відкриттям першого офіційного магазину IKEA в київському ТРЦ Ocean Mall наприкінці 2019 року, Алієв має намір «відкривати 30-тисячні IKEA по всьому Києву» в своїх великих ТРЦ.

«Історія IKEA»: уроки ощадливості від засновника компанії Інгвара Кампрада

Після завершення будівництва ТРЦ Ocean Mall та ТРЦ Blockbuster Mall, у 2020 році двері відкриє ТРЦ «Лісова», а згодом «Іподром» («Південний»), де також з’являться магазини шведського ритейлера. IKEA не планує розміщуватися у ТРЦ Lavina Mall та Blockbuster Mall.

Як повідомив Алієв, у планах відкрити три-чотири магазини IKEA площею 5-7 тис. кв. м, а ще три – площею 30 тис. кв. м. Представник компанії «IKEA Південно-Східна Європа» Владислав Лаліч заявив, що шведський ритейлер «планує залишатися в Україні надовго», але розвиватися буде покроково.

Відзначимо, що раніше директор «IKEA Південно-Східна Європа» Стефан Вановербеке говорив, що компанія не планує відкривати в столиці класичні великі торгові центри, але хоче вийти на ринок з великим форматом.

«Так, дійсно, у нас є така амбіція. Однак навряд чи ми вже будемо відкривати такі величезні класичні центри, як це було раніше», – зазначав Вановербеке.

Нагадаємо, що конкурент IKEA данський ритейлер Jysk має намір щорічно відкривати по 12 магазинів в Україні.

Планета дорожча: IKEA відмовиться від одноразових пластикових виробів до 2020 року.

Поділитися: