IKEA протягом двох років відкриє перший магазин у Києві

137
redtricom.files.wordpress.com
Розвивати мережу в Україні буде «IKEA Південно-Східна Європа»

У вівторок, 19 грудня, шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA офіційно заявила, що вивчає український ринок і має намір протягом двох років відкрити перший об’єкт у Києві.

«Зараз IKEA підшукує найбільш прийнятну бізнес-модель, яка дала би змогу реалізувати плани в Києві упродовж найближчих одного-двох років. Рішення про подальші кроки буде прийнято виходячи з результатів дослідження ринку і переваг українських споживачів», – йдеться у прес-релізі компанії.

Розвивати мережу в Україні буде «IKEA Південно-Східна Європа», частина IKEA Group (Ingka Holding B.V.). Компанія займається роздрібним бізнесом IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

«Ми йдемо в Україну з баченням того, як змінити на краще повсякденне життя багатьох людей. Наша компанія представить в Україні широкий вибір доступних товарів для дому, щоб задовольнити високий попит з боку споживачів», – заявив менеджер з продажу «IKEA Південно-Східна Європа» Стефан Вановербеке.

Шведська IKEA – одна з найбільших у світі роздрібних мереж з торгівлі меблями і предметами домашнього вжитку. Зараз у ритейлера 361 магазин у 29 країнах світу.

Власник IKEA Group – INGKA Holding B.V. і підконтрольні йому структури.

IKEA торгуватиме онлайн.

У США компанія придбала сервіс домашніх майстрів TaskRabbit.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна
Поділитися: