IKEA почне продавати товари через онлайн-ритейлерів

137
hypb.imgix.net

Серед потенційних партнерів шведської торгової мережі називають Amazon і Alibaba


Транснаціональна компанія IKEA, яка володіє однією з найбільших у світі мереж із продажу меблів і товарів для дому, планує реалізовувати свої товари на сторонніх онлайн-майданчиках.

Більшу частину свого асортименту, який налічує 9500 товарів, IKEA продає через офіційний сайт. Але в компанії усвідомлюють, що серйозно затягнули з виходом на ринок онлайн-ритейлу.

Шведський виробник меблів не називає майданчики, де продаватимуться його товари. Однак серед потенційних партнерів IKEA називають такі ритейл-гіганти, як Amazon і Alibaba.

Китайський геній: «Alibaba. Дім, який збудував Джек Ма» Дункана Кларка

Паралельно зі спробами збільшити обсяги онлайн-продажів IKEA не припиняє розвивати торговельну мережу, до якої вже входять 403 магазина в 39 країнах.

У 2018 році компанія має намір відкрити ще 22 магазини, зокрема в Індії та Латвії, а протягом наступних п’яти років – вийти на американський ринок.

Станом на серпень річний оборот IKEA скла встановив $44,1 млрд, що на 5% більше торішнього показника.

Як ми писали раніше, 27 жовтня Джефф Безос, засновник і генеральний директор ритейл-гіганта Amazon, став найбагатшою людиною планети, очоливши щоденний рейтинг мільярдерів від Bloomberg із $93,8 млрд в активі.

А 11 листопада ритейл-гігант Alibaba встановив новий рекорд з виручки за 24 години: традиційний розпродаж Global Shopping Festival приніс корпорації Джека Ма $25,3 млрд.

 

Джерело: BBC
Поділитися: