IKEA купила американський прототип «Кабанчика»

146
chicagotribune.com
TaskRabbit продовжить працювати як окремий проект та збереже керівника

Міжнародна мережа магазинів меблів та товарів для дому IKEA стала власником американського онлайн-сервісу для пошуку одноразових домашніх майстрів TaskRabbit. Суму угоди поки не розголошують.

«Ставши власністю IKEA, TaskRabbit зможе ширше розкрити свій потенціал», – прокоментувала угоду генеральний директор інтернет-проекту Стейсі Браун-Філпот. За її умовами, проект збереже формат роботи і продовжить розвиватися як окремий проект, а Браун-Філпот залишиться його керівником.

Мережа супермаркетів Wal-Mart запустила ексклюзивну послугу для власників смарт-будинків

TaskRabbit стартував в 2008 році. Він був першою інтернет-біржею побутових фрілансерів, у якій згодом виникли численні послідовники в різних секторах, в тому числі Uber або український “Кабанчик”.

Сайт запускався як майданчик для пошуку фахівців різного профілю, однак поява конкуруючих спеціалізованих майданчиків призвела до того, що сьогодні на TaskRabbit шукають майже виключно монтажників меблів та інших домашніх майстрів, або «чоловіків на годину».

Раніше ми писали, що сайт пошуку страхових пакетів, який розробили програмісти зі Львову, вийшов у фінал конкурсу стартапів в Сан-Франциско.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: