IForum 2018: Визначено переможців конкурсу біомедичних стартапів в Україні

259
Нагородження переможців конкурсу біометричних стартапів MBioS Challenge. innovationhouse.org.ua
Перше місце отримав одеський стартап QROK MEDICAL за систему навігації для лікарень

У середу, 25 квітня, в Україні завершився перший конкурс біометричних стартапів MBioS Challenge. У рамках українського форуму інтернет-діячів IForum колегія журі визначила переможців з 12 фіналістів.

Прокачай охорону здоров’я: три багатообіцяльних українських медстартапи

1

Перше місце

У категорії «Стартапи з робочою ідеєю і грошовим потоком» зайняв одеський стартап QROK MEDICAL за систему навігації для лікарень, за допомогою якої персонал медичного закладу може відстежувати переміщення пацієнтів у межах лікарні.

Переможець отримує можливість поїхати в один зі світових R&D центрів зі створення медичних інновацій.

2

Друге місце

У категорії «Стартапи на рівні прототипу» вибороли одразу три стартапи: електронний сервіс для запису до лікаря Helsi.me, проект абсорбуючої пов’язки для лікування ран та опіків, а також стартап Latrax з лікування епілепсії (та інших нервових захворювань, включаючи депресію) електростимуляцією блукаючих нервів.

Учасники змагалися за нагороду у вигляді тижневого курсу навчання з розвитку стартапу від компанії Borsch, яка виступила співорганізатором конкурсу разом з його засновником – «Домом інновацій».

3

Третє місце

У категорії «Стартапи на стадії ідеї» отримали стартапи MUSIC-Med – мобільний ультразвукової інструмент для цивільної та військової хірургії, розроблений черкаськими вченими, і стартап біонічного протеза руки Esper Bionic.

Як нагороду переможці отримали можливість пройти повний курс навчання за напрямом створення та розвитку продукту.

Засновник «Дому інновацій» бізнесмен Ігор Янковський також вручив власний приз – поїздку на медико-технологічну конференцію Life Science Baltics в Вільнюсі (Литва) – стартапу Latrax за високі досягнення в розробці проекту.

Загалом заявки на участь у конкурсі подали 97 стартапів, але на розгляд журі потрапило лише 47 анкет через невідповідну презентації, як заявили організатори.

Поділитися: