IForum 2018: «Планета Кіно» про старт віртуального простору «VR-планета»

184
nashkiev.ua
Кількість відвідувачів не виправдала очікувань – 3 тис. осіб за два місяці

Два місяці тому мережа кінотеатрів України «Планета Кіно» запустила перший і найбільший в Україні простір віртуальної реальності – «VR-планета». У рамках українського форуму інтернет-діячів IForum 2018 року співвласник «Планети Кіно» Дмитро Деркач розповів про результати старту VR-простору і майбутній розвиток компанії.

Дмитро Деркач

«VR-планета» складається з 20 VR-кімнат, розташованих окремо, щоб гравці не заважали один одному в процесі гри. Усі зали обладнані VR-шоломами від HTC Vive, які, на думку Деркача, є найкращими на ринку.

«Кімнати мають якісну підлогу зі спортивним покриттям, що дає користувачам змогу впевнено пересуватися під час гри», – наголосив співвласник «Планети Кіно».

 

Асортимент VR-ігор включає «блукалки», симулятори та шутери – останні найпопулярніші серед українських гравців. Компанія бере всі ігри з платформи-магазину Steam, але також співпрацює з вітчизняними розробниками VR-додатків.

Вони вже тут: п’ять масштабних проектів віртуальної реальності

Загалом за два місяці роботи «VR-планету» відвідали 3 тис. осіб – в середньому 100 людей на день. За словами Деркача, компанія розраховувала на більший результат, але не вгадала з цільовою аудиторією, зробивши ставку на клієнтів «Планети Кіно». Як показало внутрішнє дослідження компанії, багато українців поки що не знайомі з VR-технологією.

На даний момент «Планета Кіно» позиціонує свій «VR-простір» як додатковий продукт мережі кінотеатрів, але в майбутньому, як заявив Деркач, має намір зробити його окремим підрозділом.

У планах компанії – розширити асортимент ігор і VR-гаджетів, зокрема, поставити симулятор для гонок (гоночну машину), спеціальне VR-зброю і доріжку для шутерів. Розробники прагнуть зробити «VR-планету» повноцінної майданчиком для проведення VR-турнірів.

Mozilla представила браузер Firefox для віртуальної реальності.

Xiaomi розробить VR-шолом для Facebook.

Поділитися: