IFC видала українському агрохолдингу «Астарта» кредит на $30 млн

131
landlord.ua
Агрохолдинг уже вчетверте отримав фінансування від міжнародного кредитора

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить до структури Світового банку, надала українському агропромисловому холдингу «Астарта» довгостроковий кредит на суму $30 млн.

IFC
www.shutterstock.com

Про це рішення ради директорів IFC від 23 березня стало відомо в понеділок, 2 квітня. Це вже четвертий кредит від корпорації «Астарті» з 2012 року.

Завдяки кредитному проекту «Астарта» зможе знизити споживання води і газу, скоротити частку викидів в атмосферу і відходів при виробництві, а також економити на виробництві та зберіганні цукрових буряків.

Частину позики агрохолдинг також може використовувати для розвитку тваринництва або торгівлі зерновими та олійними культурами.

Інновації та безпека: що чекає на агросферу України

«Астарті» належать вісім цукрових заводів, молочні ферми та агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га. Агрохолдинг працює в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

За добу підприємства «Астарти» переробляють понад 39 тис. т цукрових буряків та 700 т сої і виробляють понад 300 т молока. Агрохолдинг уже займається виробництвом біогазу з відходів виробництва.

У 2017-му консолідований дохід «Астарти» становив €459 млн, а її чистий прибуток збільшився на 25% – до €62 млн. Частка експорту компанії зросла до 59% (проти 51% у 2016-му).

Водночас торік агрохолдинг вклав €78 млн у будівництво нових елеваторів, розширення парку сільськогосподарської техніки та модернізацію переробних підприємств.

Як ми писали раніше, ЄБРР виділив МХП кредит у €25 млн на біогазову установку.

А український агрохолдинг «Дніпровська» отримав від ЄБРР $5 млн кредиту на біокотельню.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна

Поділитися: