ICO для крадіжки: стартап безслідно зник після продажу токенів на $374 тис.

111
steemit-production-imageproxy-upload.s3.amazonaws.com
Ринкова капіталізація компанії Confido перевищувала $10 млн

Криптовалютний стартап Confido, який під час ICO продав 9 млн токенів на $374,5 тис., видалив інформацію зі свого сайта і акаунти проекту в соцмережах.

Стартап пропонував інвесторам безпечні криптовалютні транзакції з використанням «розумних» контрактів і відстеженням доставки.

У неділю, 19 листопада, інвестори виявили, що сайт Confido недоступний. З мережі також зникли акаунти стартапа в соцмережах Twitter, Facebook, Reddit і Medium. Більш того, шахраї видалили навіть промо-ролик проекту на YouTube.

Центробанк КНР оголосив ICO поза законом

До цього на сторінці стартапа в Reddit засновник і гендиректор Confido Йоост ван Доорн (Joost van Doorn) опублікував повідомлення про те, що «проект опинився у скрутному становищі через юридичні проблеми».

Пізніше з’ясувалося, що він видалив свій акаунт у Facebook, а сторінки членів команди Confido в діловій соцмережі LinkedIn виявилися несправжніми.

Станом на 14 листопада один токен Confido коштував $1,2, а після виявлених фактів його вартість упала фактично до нуля.

За словами співзасновника платформи TokenLot Елі Льюітта (Eli Lewitt), де проводили ICO зниклого проекту, творці Confido виявилися видатними шахраями.

Як ми писали раніше, «покращений біткойн», який отримав $ 232 млн на ICO, обвалився в ціні через конфлікт власників.

А американський кінопродюсер Крістофер Вудроу має намір створити власну криптовалюту під назвою MovieCoin, щоб фінансувати нові фільми.

 

Джерело: The Next Web
Поділитися: