IBM змінила керівника українського офісу

166
hyser.com.ua
Гендиректором представництва корпорації став український топ-менеджер

Технологічна корпорація IBM повідомила, що з 1 січня генеральним директором представництва компанії в Україні призначено українця Валерія Шляхова.

Шляхов більше десяти пропрацював в американській компанії Sun Microsystems, яка до поглинання в 2010 році корпорацією Oracle була великим виробником серверів.

Протягом восьми років він очолював представництво Sun Microsystems в Україні та Молдові, а потім відповідав за роботу компанії в регіоні СНД.

Після цього Шляхов чотири роки працював в німецькій компанії Wincor Nixdorf, яка спеціалізується на виробництві банківського устаткування. А останні 3,5 року очолював засновану ним українську IT-компанію Retail Service, яка надає послуги у сфері роздрібної торгівлі.

Розподілені команди: як створити і управляти співробітниками в усьому світі

«Я радий можливості застосувати в компанії IBM весь мій досвід і знання українського ринку IТ-сервісів. В умовах постійно мінливої ​​ринкової кон’юнктури просунута аналітика і передові технології IBM дають відмінні можливості для цифрової трансформації бізнесу замовників», – прокоментував своє призначення Шляхов.

Відзначається, що на посаді гендиректора українського офісу IBM він змінив Пенко Динева, який обіймав цю посаду попередні сім років.

Як ми писали раніше, генеральний менеджер Microsoft по Україні, Грузії і Молдові Надія Васильєва залишила свій пост заради кар’єри і наукової діяльності в США.

А в грудні 2017-го американська компанія Intel, найбільший у світі виробник мікропроцесорів, офіційно закрила представництво в Україні.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна
Поділитися: