Hyundai поставить 1 тис. вантажівок на водні в Швейцарію

536
www.reuters.com
Після контракту з H2 Energy автовиробник готується вийти на ринок США, Китаю і Європи

Південнокорейський автовиробник Hyundai Motors уклав контракт зі швейцарською компанією H2 Energy на поставку понад 1 тис. вантажівок на водні протягом наступних п’яти років, повідомив Reuters.

Для Hyundai угода – шанс подвоїти продажі водневих машин і стати лідером у цьому секторі автомобільної індустрії, вважає Reuters. Імовірність дуже велика: водневі двигуни мають перевагу над електрокарами, чиї великі акумулятори зменшують вантажопідйомність і довше заряджаються.

«Зелене» світло майбутнього: 3 книги про перспективи енергетики від інноваторів

Комерційний директор Hyundai Motor Марк Фраймюллер (Mark Freymueller) стверджує, що вантажівки з водневим двигуном зможуть проїхати до 400 км без дозаправки.

Hyundai готує перші поставки вантажних авто після комерційного запуску наприкінці 2019 року. Компанія наголосила, що це будуть перші вантажівки на водні масового виробництва.

Hyundai не планує зупинятися на досягнутому. Після угоди зі швейцарською компанією, південнокорейський виробник планує поставляти вантажівки в інші країни Європи, США та Китай.

Однак, уточнив Фраймюллер, вихід на нові ринки залежатиме від успішного пошуку партнерів – постачальників водневого палива і мережі заправних станцій.

«Тисячею вантажівок ми точно не обмежимося», – наголосив комерційний директор Hyundai.

Як ми вже писали, Hyundai інвестує понад $20 млрд у нові технології.

«Зелена» альтернатива: Україна замислилася над вітровою і водневою енергетикою.

Поділитися: