Huawei та Xiaomi планують вийти на американський ринок

146
akket.com
Китайські телефони на Android не зможуть похитнути лідерство iPhone в США

Виробники гаджетів з КНР Huawei і Xiaomi планують в 2018 році почати продавати свої флагманські смартфони в Сполучених Штатах.

Компанії ведуть переговори про партнерство з американськими мобільними операторами Verizon і AT&T. У США провайдери стільникового зв’язку забезпечують основні продажі телефонів.

Продажі через торговельні мережі операторів забезпечують широку гарантійну підтримку та зниження цін на смартфони з прив’язаними контрактними номерами.

До того ж китайські смартфони ZTE, які в США почали продаватися роком раніше, вже завоювали істотну частку місцевого ринку. У липні-вересні 2017-го на девайси ZTE довелося 11,6% продажів телефонів в Сполучених Штатах.

Переселення: один з трьох єдинорогів тепер народжується в Китаї

Business Insider сумнівається в успіху «китайської» експансії в зв’язку з перевантаженістю та невисокою активністю американського ринку смартфонів. Пристрої Huawei і Xiaomi, які працюють на ОС Android, навряд чи зацікавлять власників iPhone, що звикли до «операційки» iOS – на них зараз припадає 30% продажів.

У той же час, китайські флагмани явно зацікавлять споживачів, для яких важливий повний функціонал за значно нижчу, ніж у Apple, ціну.

Смартфони обох компаній вже продаються в США через Amazon, Walmart і інші торгові мережі.

Нагадаємо, що Xiaomi планує вийти на біржу вже в наступному році.

Раніше ми писали, що Huawei розробляє програми для поліцейських за допомогою інноваційної технології масивів даних.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: