Huawei не очікує санкцій від американської влади

205
www.shutterstock.com
Китайський гігант продовжить купувати американські мікропроцесори

Китайська телеком-корпорація Huawei не очікує, що американські регулятори введуть санкції проти її бізнесу, попри звинувачення на її адресу стосовно роботи на китайські спецслужби і загрозу національній безпеці США, повідомили у Reuters.

Досвід підказує: п’ять причин, чому США бачать в Huawei загрозу нацбезпеці

Huawei неодноразово заперечувала зв’язок із урядом Китаю, що їй приписують. Минулого місяця американські законодавці заявили про «значну загрозу» нацбезпеці США через те, що китайська компанія фінансує наукові дослідження в американських університетах.

Незважаючи на це, Huawei має намір і далі купувати мікропроцесори в США. Компанія дотримується принципу відкритої міжнародної політики, а тому буде і надалі закуповувати «найліпші технології та продукти», повідомив нинішній голова ради директорів Кен Ху (Ken Hu).

На його думку, малоймовірно, що американські регулятори введуть санкції.

«Наша політика передбачає точне виконання всіх законів і законодавчих норм, введених Європою, ООН і США», – підкреслив Кен Ху.

Нагадаємо, що влада США запідозрила китайського виробника в шпигунстві й вирішила самостійно збудувати мобільну мережу 5G.

Через упередження американських регуляторів другий найбільший мобільний оператор США AT&T також відмовився продавати смартфони Huawei.

Поділитися: