Huawei може скасувати старт американських продажів своїх сонячних інверторів через торгові мита

242
www.reuters.com
Націнка в 25% може ліквідувати всі переваги дешевого китайського продукту

Китайська корпорація Huawei може затримати запуск продажів своїх сонячних інверторів FusionHome на ринку США через нові торгові мита. Націнка у 25% на китайську електроніку може звести нанівець усі цінові переваги китайських панелей, повідомляє Reuters.

Huawei планував ще до кінця літа запустити продажі у США своїх сонячних інверторів FusionHome. Прилади допомагають перетворити енергію від домашніх сонячних батарей для домашнього використання. Коштує такий пристрій на $100- $200 дешевше, ніж вже присутні на американському ринку аналоги, ціна яких становить $1-1,5 тис.

Huawei не очікує санкцій від американської влади

Нові загороджувальні мита на китайську електроніку в 25%, запровадження яких заплановано на 23 серпня, не просто позбавлять продукт Huawei цінової переваги, а й застопорять переговори з американськими дистриб’юторами, вважають аналітики.

«Це, безперечно, скоротить доходи Huawei», – упевнений аналітик компанії Cowen & Co Джеффрі Осборн.

За його словами, тепер усе залежить від того, наскільки жорстку цінову політику обере китайський IT-гігант. Його колега з компанії Rystad Energy Ібен Фріманн-Дал упевнений, що мита США значно змінять позиції сил на американському ринку, відсунувши китайські компанії на другий план.

Аналітики бачать тільки два виходи для Huawei: знизити націнки для роздробу або підняти ціни. Обидва варіанти принесуть вигоду конкурентам китайського IT-гіганта.

Як ми вже писали, Huawei наростив виручку в першому півріччі на 15%, а тепер очікує зростання продажів смартфонів на третину до кінця року.

Поділитися: