Huawei готовий побудувати мобільні мережі 5G в усьому світі

195
www.androidheadlines.com
Виробник смартфонів уже уклав угоду про співпрацю з 25 світовими операторами

Китайська телеком-корпорація Huawei прагне стати лідером на ринку мобільного зв’язку 5G. Виробник гаджетів готовий побудувати бездротові мережі нового покоління в усьому світі та має необхідні для цього ресурси.

Huawei підписав 25 угод про потенційну співпрацю зі світовими телеком-операторами для тестування 5G-обладнання. Зокрема, добро дали британський постачальник мобільного зв’язку BT, канадський оператор Bell, Deutsche Telekom і міжнародний гігант Vodafone.

Дізнайтеся про 5G та інші позитивні тенденції техносфери

У 2016 році китайська компанія вже забезпечила обладнанням більше половини з 537 світових мереж мобільного зв’язку 4G, а також 59 з 90 мереж 4,5G. Українські оператори також використовують мережеве обладнання саме від Huawei, яке вже підтримує зв’язок в стандартах 2G, 3G, 4G.

«Наявні мережі є для нас не менш важливими: операторам треба підтримувати і їх», – пояснив аналітик компанії Dell’Oro Стефан Понгратц.

Huawei разом з ще одним телеком-гігантом Китаю ZTE виконує дві третини контрактів на будівництво мереж в Китаї.

До 2025 року близько 1,2 млрд людей у ​​світі користуватимуться 5G, третину з них становитимуть китайські громадяни, стверджують в асоціації операторів мобільного зв’язку GSMA.

Сьогодні технологія 5G досі перебуває на стадії тестування. Швидкість передачі даних в цьому стандарті в 50-100 разів вища, ніж у мережах 4G.

Нагадаємо, влада США запідозрила китайського виробника в шпигунстві й вирішила самостійно побудувати мобільну мережу 5G.

Раніше Конгрес США закликав американського оператора зв’язку AT&T припинити співпрацю з Huawei.

 

Джерела: Reuters
Поділитися: