Huawei і Altice протестували в Португалії 5G на швидкості 1,5 Гб/с

218
www.reuters.com
Компанії бачать Португалію лідером 5G в Європі

Китайська корпорація Huawei та телеком-компанія зі штаб-квартирою в Нідерландах Altice протестували в Португалії бездротову мережу мобільного зв’язку 5G на швидкості 1,5 Гб/с. Компанії хочуть зробити країну лідером інтернету наступного покоління в Європі, повідомив Reuters.

Huawei готовий побудувати мобільні мережі 5G в усьому світі

Altice використовував прототип роутера Huawei для тесту 5G на максимальній швидкості 1,5 Гб/с на презентації в середу, 4 липня.

«Я вірю, що ринок Португалії стане одним із перших у світі, де використовуватимуть технологію 5G», – наголосив генеральний директор Altice в Португалії Алешандре Фонсека (Alexandre Fonseca).

За його словами, перші пристрої для комерційного використання 5G з’являться в Португалії вже у 2019-2020 рр., а пересічні громадяни зможуть випробувати високошвидкісний інтернет до 2021-2022 рр.

У Altice є волоконно-оптична мережа, придатна для використання під 5G, яка охоплює 4,3 млн із 5,3 млн домогосподарств Португалії. У планах компанії покрити решту будинків до 2020 року.

Водночас влада США бачить у Huawei загрозу національній безпеці, тому вирішила самостійно побудувати мережу 5G для захисту від китайських шпигунів.

Поділитися: