HTC розробить смартфон із підтримкою блокчейн HTC Exodus

248
dollardestruction.com
Гаджет слугуватиме гаманцем для криптовалют, підтримуватиме транзакції і децентралізовані додатки

Тайванський розробник гаджетів HTC має намір розробити смартфон під назвою HTC Exodus, який підтримуватиме технологію блокчейн. Згідно з проектом гаджет слугуватиме гаманцем для криптовалют, а також підтримуватиме транзакції і децентралізовані додатки.

Криптоінвестору на замітку: 6 ознак афери на ICO

За словами розробників, HTC Exodus підтримуватиме біткойн, ефір та інші найпопулярніші криптовалюти. У майбутньому HTC сподівається додати ще кілька підтримуваних партнерських криптовалют.

HTC хоче таким чином створити власну мережу блокчейн, яка використовуватиме смартфони Exodus для підтримки криптовалютних транзакцій між користувачами. Компанія також планує продавати смартфони Exodus вже з криптовалютою на рахунку.

Розробкою смартфона, як і всіма проектами компанії з технології блокчейн, керуватиме засновник HTC Vive – проекту з розробки шолому віртуальної реальності – Філ Чен (Phil Chen).

Проект зараз на початковій стадії, тож вартість HTC Exodus, як і можлива дата запуску у виробництво, поки що невідомі.

Нагадаємо, що Google офіційно закрив операцію з HTC з купівлі виробництва смартфонів Pixel і розробляє технологію на основі блокчейн для хмарних сервісів.

 

Джерело: The Verge

Поділитися: