Хороший, поганий, злий: що робить Джефф Безос, коли його засуджують

275
withpress.co.kr
Люди, які нічого значного не роблять, ніколи не чують на свою адресу критики

СЕО Amazon Джефф Безос знає людей, які ненавидять його характер. Просто заґуґліть «поганий Джефф Безос» і можете годинами читати посилання. Колишні працівники, аналітики, експерти та гуру лідерства мають своє бачення того, чи є Безос хорошим, а чи лихим, генієм.  Як він справляється с критикою, бізнесмен розповів на конференції Recode.

Критика – це добре

Зрозумійте, що люди, які нічого значного не роблять, ніколи не чують на свою адресу критики. Принаймні, що коли вас критикують, це означає, що ви в грі.

«Якщо ви робите бодай щось цікаве у цьому світі, то будете мати критиків. Якщо ви не можете стерпіти критики, то не робіть нічого нового чи цікавого», — сказав він з посмішкою.

sfw.so

Помста? Не варто

«Скажімо, хтось дійсно повівся з вами негідно. Потрібно відступити, глибоко вдихнути і продовжувати робити чудові речі – робити дивовижні речі в майбутньому». Він нагадав стару приказку: «Шукайте помсти, і будете копати дві могили – одну для себе».

Неоспівані  чесноти товстої шкіри

«Найкращий захист від розмов про себе, які вам не подобаються, – це розвинути товсту шкіру. Цих розмов в не зупинити. Рухайтеся вперед, вам не варто через це втрачати сон», — каже Безос.

Коли коментарі змушують його кипіти, підприємець проводить уявний експеримент.

«Моя порада, якщо хтось написав щось і образив ваші почуття, – станьте на розі вулиці й спостерігайте як повз вас проходять люди. Б’юся об заклад, що ніхто з цих людей не думає про вас».

Подумайте, яким було б життя, якби ви могли б закрити роти ненависників

«Якщо ви відступите назад і подумаєте про те, яке чудове суспільство ми маємо, частково це тому, що ми маємо культурні норми, які дозволяють людям казати справді огидні речі.

Shutterstock

Немає потреби запрошувати цих людей на вечерю, але ви маєте дозволити їм це сказати», — зауважив Безос.

Вам буде цікаво прочитати статтю «Без образ: як правильно конфліктувати»

 

Джерело: Inc.com
Поділитися: