Хороший boss: як створити співробітникам святковий настрій

169
Shutterstock
Що ж означає бути хорошим босом в передноворічний період

Рік добігає кінця і ваші підлеглі вже склали wish-листи: одні мріють про яскравий корпоратив, інші – про премію, треті – про відпочинок. Що означає бути хорошим босом в святковий період, розповідають кращі роботодавці 2017 по версії Inc.

1

Менше робочих годин – більше часу з родиною

Абсолютна більшість роботодавців притримуються думки, що час, проведений з родиною, безцінний, відтак надають своїм колегам можливість насолодитися ним повною мірою. Співробітники компанії Button, нью-йоркської платформи для мобільної комерції, отримують $1000 на родинну відпустку в період свят ($500 для тих, хто досі самотній).

Час, проведений з родиною, безцінний. Shutterstock

«Родина – пріоритет номер один в житті, це один із принципів нашої компанії», – коментують керівники Button.

2

Корпоративна вечірка з колегами

Деякі компанії практикують проведення святкових корпоративних вечірок, як свого роду подяку співробітникам за старанну й успішну роботу.
«Незалежно від того, наскільки збільшується штат, ми завжди запрошуємо всіх віддалених працівників на Різдвяний корпоратив», – ділиться досвідом Річ Сміт, віце-президент компанії Atlas MedStaff, що спеціалізується на підборі й працевлаштуванні медичного персоналу.

Що надіти на новорічний корпоратив 2018

Керівники маркетингового агентства Diablo Media (Денвер, США) щорічно влаштовують виїзну вечірку з баром і частуванням, а наступного дня колективно виїжджають на лижні схили.

3

Допомога в досягненні персональних цілей

Керівники Acceleration Partners, агентства Діджитал-маркетингу з Массачусетса, відрізняються більш персоналізованим підходом до вибору подарунків. Один із співробітників мріяв навчитися грати на гітарі, і компанія оплатила його уроки, інший отримав в подарунок курс лекцій в Массачусетському технічному університеті.

Подарунки можуть розвивати. Shutterstock

«Ми всі працюємо в тісному зв’язку одне з одним, відтак знаємо, чим саме можна мотивувати того чи іншого працівника, а також намагаємося максимально забезпечити нашим колегам баланс між особистими інтересами та професійним зростанням», – пояснює засновник агентства Роберт Глезер.

4

Корпоративні подарунки

Компанія Button співпрацює з креативною командою, що розробляє корпоративні подарунки. Минулого року співробітники отримали унікальні шумопоглинаючі навушники.

Деякі компанії-респонденти практикують виготовлення брендованого вина, худі та футболок

«Дарувати й отримувати подарунки – це найліпше, що можна придумати, – коментують в компанії Mobile Solutions (Колорадо, США). – Ми ставимося до співробітників як до членів родини, і це лише один зі способів подякувати колегам за відмінну роботу й інвестувати одне в одного».

5

Святковий декор офісу

Перед святами в офісі компанії Study.com (Каліфорнія, США) з’являється величезна, висотою під стелю, новорічна ялинка, в оздобленні якої бере участь весь колектив.

«Зазвичай це веселий і галасливий день, що створює святковий настрій», – діляться враженнями керівники компанії.

Добрі справи обєднують. Shutterstock

6

Спільна благочинність

Компанії Buzz Franchise Brands, і Azzur Labs співпрацюють з місцевими благодійними організаціями та надають своїм співробітникам можливість зробити добру справу напередодні свят.

За матеріалами INC
Поділитися: