Хмарна платформа Twilio купує поштовий сервіс SendGrid за $2 млрд

219
www.reuters.com
Угоду планують завершити в другій половині 2019 року після схвалення акціонерів

Корпорація Twilio, хмарна платформа, оголосила про покупку поштового сервісу SendGrid, платформи для спілкування з клієнтами, за $2 млрд – $36,92 за акцію, повідомив Reuters.

Угода дасть змогу об’єднати дві компанії, які забезпечують бізнес-комунікацію. Так, Twilio, клієнтами якої є Airbnb і Lyft, здійснює клієнтську розсилку текстовими повідомленнями, а SendGrid використовує електронні листи.

Угода століття: Microsoft купує платформу для IT-хостингу GitHub

Купівля SendGrid дасть Twilio можливість доповнити свій «асортимент» поштовим сервісом, розповів глава Twilio Джек Лоусон. Компанія вже надає послуги спілкування за допомогою голосових і СМС-повідомлень, відео-, веб- і мобільних чатів на зразок месенджерів Messenger і WhatsApp.

Для SendGrid угода – шанс збільшити свій дохід. Як розповів глава SendGrid Самір Дхолакія (Sameer Dholakia), у більшості сервісів Twilio дохід з кожного клієнта вищий, ніж зі споживачів поштового сервісу. У результаті злиття компанія зможе збільшити дохід за рахунок продажу послуг Twilio своїм клієнтам.

Сторони планують закрити операцію в першій половині 2019 року після схвалення акціонерів обох компанії. Після злиття SendGrid буде автономним підрозділом Twilio, яким продовжить керувати Дхолакія.

Нагадаємо, що Apple купив Shazam за $400 млн і пообіцяв прибрати рекламу.

Продано: Adobe купує хмарну платформу Marketo за $4,75 млрд.

Поділитися: