Хіт сезону: 5 цікавих бізнес-новинок початку року

166
lifehack.org
Як правильно витрачати гроші, формулювати питання, мислити позитивно та створювати бізнес, спираючись на відкриття у нейробіології

Нові книги від американського бізнес-гуру Тоні Роббінса та філософа-анархіста Ноама Хомського. А також робота гарвардського вченого про правильні питання та інші помітні новинки, що увійшли до топ-продажів Amazon у квітні – у підбірці K.Fund Media.

«Непохитні: Ваша фінансова свобода», Тоні Роббінс

(Unshakeable: Your Financial Freedom Playbook, Tony Robbins)

2017

Тоні Роббінс – один із найпопулярніших бізнес-тренерів США. Його лекції відвідали майже 50 млн людей із ста країн світу. У попередніх книжках автор здебільшого розповідав про те, як заробити статки. Натомість у своїй новій роботі «Непохитні» Роббінс сконцентрував увагу на тому, як зберегти зароблене. «У світі, де панує фінансова нестабільність, найважливіше – вміти правильно витрачати», – пише Роббінс. У книзі є багато порад про те, як можна заощаджувати 15% від своїх доходів та раціонально розпоряджатись коштами. Також автор радить думати про свою старість у молодому віці та створювати власний пенсійний фонд заздалегідь.


«Зачекайте, що? Та інші життєво важливі питання», Джеймс І. Райан

(Wait, What?: And Life’s Other Essential Questions, James E. Ryan)

2017

Своє життя можна кардинально змінити, ставлячи правильні питання. У цьому переконаний Джемс Райан, декан Вищої школи Гарвардського університету. У 2017 році він написав книгу про те, як досягнути бажаного завдяки правильному формулюванню питань. Багаторічні досліди автора показали – успішними стають ті підприємці, які чітко усвідомлюють, про що вони хочуть дізнатись. «Вичерпна відповідь пролунає лише після хорошого питання», – пише він. Основа книги – правила та поради, завдяки яким можна навчитись ставити правильні питання у будь-якій розмові.


«Реквієм за американською мрією: 10 принципів концентрації багатства і влади», Ноам Хомський

(Requiem for the American Dream: The 10 Principles of Concentration of Wealth & Power, Noam Chomsky)

2017

Ноам Хомський – американський філософ та політичний активіст, відомий своїми радикальними анархістськими поглядами. У новій книзі він розповідає, як найвідомішим американцям вдалось сконцентрувати у своїх руках великі статки та владу. Хомський вважає, що це загрозлива тенденція. Боротись із концентрацією багатств автор пропонує підприємницькою діяльністю. У книзі є покрокова інструкція створення успішного бізнесу в США. Багато уваги автор приділяє історії про те, як боротись із податковим навантаженням.


«Сила позитивного лідерства: як і чому позитивні лідери трансформують організації та змінюють світ», Джон Гордон

(The Power of Positive Leadership: How and Why Positive Leaders Transform Teams and Organizations and Change the World, Jon Gordon)

2017

Джон Гордон – мотиваційний спікер та засновник онлайн-платформи Positive University, де люди діляться історіями успіху. У своїй книзі він розповідає про те, як позитивне налаштування керівника впливає на успіх всієї компанії. На думку автора, головна відмінність хорошого керівника від поганого – вміння бачити позитив навіть у найгірших ситуаціях. Втім Гордон зазначає, позитивне налаштування не повинно бути штучним. Книга складається з практичних порад та прикладів, як розвинути у собі це вміння.


«Ті, хто викрадають вогонь», Стівен Котлер

(Stealing Fire: How Silicon Valley, the Navy SEALs, and Maverick Scientists Are Revolutionizing the Way We Live and Work, Steven Kotler)

2017

Американський підприємець Стівен Котлер у своїй книзі розповідає, що можливості мозку майже неосяжні. На прикладах сучасних бізнес-геніїв автор показує, як змусити свій мозок працювати краще. «Ілон Маск працює по 20 годин на день. Ви теж зможете», – пише Котлер. Щоб написати книгу, Котлер протягом чотирьох років аналізував роботу найуспішніших компаній у Кремнієвій долині. Автор розповідає, як нейробіологія, психологія та новітні технології можуть збільшити витривалість будь-якого підприємця.

Поділитися: