➔ Характер та кар’єра: зрозуміти свій «темний бік». Частина II

Якщо у вас немає можливості виконати повне психологічне оцінювання, можна пройти скорочену версію опитування HDS на сайті hoganx.io (потрібна реєстрація) або просто звірити себе з описом, наведеним в таблицях. Або попросіть керівника, колег, підлеглих та клієнтів поділитися думкою про вашу поведінку.

Поясніть, що ви працюєте над собою і розраховуєте на їхню прямоту.

Як рідні сприймають вас, коли ви не в кращій формі? Згадайте про манеру, яку ви самі за собою помічали або про яку говорили інші. Побачити себе зі сторони вам допоможуть і механізми формального зворотного зв’язку – наприклад, атестація, оцінка методом 360 градусів, відгук безпосереднього начальника, звіти учасників проекту. Пам’ятайте, що зазвичай люди уникають критикувати керівника, поки його поведінка не перейде всі межі, так що постарайтеся переконати всіх бути відвертими, а також зверніть увагу на прихований сенс і спонтанні зауваження.

Близькі спостерігають вашу «темну сторону» набагато частіше, ніж колеги по роботі, так що поцікавтеся і їх думкою. На роботі людина, як правило, намагається показати себе в кращому світлі, а вдома норми менш жорсткі, і людина швидше проявить справжнє «я».

Характер та кар’єра: взяти темний бік під контроль. Частина IV

 

Література:

1. www.hoganx.io

2. Метод оценки 360 градусов: как применять и как правильно составить опросник

Поділитися: