Хаос можна перемогти: 5 корисних сервісів для роботи в команді

906
Shutterstock
Розповідаємо про найпопулярніші програми та застосунки з управління проектами

Віртуальні офіси стають все популярнішими. Люди вважають за краще працювати за межами нудних кабінетів і вести всю комунікацію онлайн. Щоби така робота була більш ефективною, краще використовувати для цього спеціальні сервіси.

K.Fund Media зібрав найпопулярніші програми і додатки, за допомогою яких можна спланувати завдання кожного члена команди.

Slack

slack.com

Корпоративний месенджер для ведення переписки з колегами або клієнтами. Досить простий у використанні – є веб-сервіс, додатки для iPhone та Android. Добре працює пошук – можна шукати як окремі повідомлення, так і чати. Великий плюс Slack в тому, що він підтримує інтеграцію зі сторонніми сервісами, такими як Trello, Jira, Google Drive. Месенджер безкоштовний.

Де завантажити: iPhone і Android


Asana

asana.com

Додаток для управління проектами в невеликих командах або для індивідуального використання. Сервіс дає можливість призначати завдання, виставляти дедлайни і відстежувати статус їх виконання. В межах однієї команди можна виконувати відразу кілька проектів. Додаток допоможе проаналізувати ефективність усіх учасників. Asana також може інтегруватися з іншими додатками для підвищення продуктивності. Базова система безкоштовна.

Де завантажити: iPhone та Android


Trello

itunes.apple.com

Онлайн-сервіс, що дозволяє зібрати всі завдання, ідеї та обговорення на одній дошці. Trello – це набір карток, які показують стан будь-якої задачі. Картки багатофункціональні – в них можна проводити обговорення, призначати виконавця, задавати дедлайни, завантажувати файли. Всі члени команди в реальному часі бачать, що відбувається на дошці, тому моментально можуть зреагувати.

Підтримуються мобільні платформи додатків iPhone і Android. Сервіс є безкоштовним.

Де завантажити: iPhone та Android


Basecamp

basecamp.com

Ефективний інструмент для управління проектами, спільної роботи та постановки завдань по проектах. Тут можна вести обговорення з командою, ділитися документами, коментувати завдання. Плюс та мінус сервісу в тому, що він надмірно простий. Функціонал мінімальний, і це не дозволяє оцінити повну картину проекту або вести стратегічне планування. З іншого боку, відсутність опцій спрощує користування сервісом. Перші два місяці програму можна використовувати безкоштовно, потім потрібно оформляти підписку.

Де завантажити: iPhone та Android


Wunderlist

wunderlist.com

Сервіс для формування списку справ. З його допомогою можна створити окремі завдання, запланувати термін їх виконання та оповіщення. Нагадування встановлюються на власний розсуд, є можливість їх налаштовувати. Всі завдання розбиваються на підзавдання, до них можна писати замітки-коментарі, додавати хештеги. Є платна і безкоштовна версії програми, в другій – обмежено функціонал.

Де завантажити: iPhone та Android


Валерія Заболотна Керівник IT-школи UNIT Factory

В основному ми користуємося Trellо. У цьому сервісі можна розвести дошки за напрямками, розподілити до них доступ, бачити, хто взяв на себе завдання, коментувати і додавати необхідну інформацію. Тут можлива комунікація без необхідності весь час збиратися.

Для спілкування й вирішення поточних завдань використовуємо Slack. Ми налаштували інтеграцію між Slack, Trellо та Google-календарем. Коли створюємо або переміщаємо картки в Trellо, отримуємо повідомлення в Slack, за 15 хвилин до початку запланованого в Google-календарі заходу в Slack приходять нагадування. Це дуже зручно.


Павло Пластовець Керівник із питань інновацій компанії Deloitte

У команді ми використовуємо Jira та Slack, тому що вони зручні. Jira – сервіс, де все зібрано в одному місці, до того ж тут класні візуальні борди. Slack – найкраща альтернатива для спілкування в команді в порівнянні з застарілим Outlook nf повільним Yammer. Skype швидше в тет-а-тет комунікації, але програє в усьому іншому – немає каналів для окремих проектів і тем.

Поділитися: