Хакери злили у мережу сценарій нової серії «Гри престолів» та вимагають викуп у HBO

173
hollywoodreporter.com
Якщо канал відмовиться платити, кіберзлочинці викладуть решту епізодів серіалу

Сьогодні хакери, які 1 серпня зламали сервери американського каналу HBO, злили у мережу сценарій п’ятого епізоду серіалу «Гра престолів» (його офіційна прем’єра повинна відбутись лише 13 серпня). Також вони звернулися до керівництва каналу із вимогою сплатити викуп.

За словами хакерів, у їхньому розпорядженні знаходяться 1,5 терабайта даних. Видання Wired зазначає, що серед витоку не лише сценарії майбутніх епізодів «Гри престолів», а і правова інформація, трудові угоди та особисті контакти акторів серіалу.

Вимогу про винагороду зловмисники адресували виконавчому директору HBO Річарду Плеплеру.

HBO-Game-of-Thrones

«HBO витрачає $12 млн на дослідження ринку та $5 млн на рекламу. Тож вважайте нас ще однією статтею витрат на вашу рекламу», – заявили хакери.

Яку саме суму зажадали комп’ютерні злодії, поки що точно не відомо.

«Наша вимога не підлягає обговоренню: ми хочемо XXXX доларів за зупинку витоку ваших даних. Гроші повинні бути передані протягом трьох днів»,  – йдеться у заяві.

Прес-секретар HBO Джефф Куссон зазначив, що зараз триває службове розслідування цієї ситуації. Також хакери зазначили, що вони не хочуть дестабілізувати роботу HBO.

«Ми не хочемо поставити під загрозу ситуацію у компанії HBO. Ми хочемо бути партнерами та отримати невеличку частинку з гігантських доходів HBO», – заявили хакери.

 

За матеріалами Wired
Поділитися: