Хакери вкрали понад $500 млн з японської криптобіржі Coincheck

139
steemit.com
Фінрегулятор Японії проінспектує всі віртуальні обмінники в країні

У минулу п’ятницю, 26 січня, хакери пограбували японську біржу криптовалют Coincheck. Шахраї викрали $534 млн (¥58 млрд) в NEM-токенах.

Агентство фінансових послуг Японії (FSA) в понеділок зажадало від Coincheck протягом двох тижнів надати звіт про кібератаку і заходи, вжиті, щоб не допустити її повторення. Регулятор має намір проінспектувати всі віртуальні обмінники в країні.

Coincheck запевнив, що в найкоротші терміни підвищить захист користувачів і розробить систему запобігання ризикам. Обмінник також пообіцяв компенсувати постраждалим клієнтам 90% збитків із власних коштів.

Біржа пояснює, що хакери зламали захист недостатньо надійного онлайн-рахунку («гарячого гаманця»), на якому зберігалися токени.

Кріптоінвестору на замітку: 6 ознак афери на ICO

Reuters зазначає, що цей випадок висвітлив усі слабкі місця в торгівлі криптовалютами – хоча в пошуку нових інструментів економічного зростання влада країни зробила ставку саме на фінансові технології. Японія стала першою країною, яка узаконила криптоугоди.

«Криптовалюта – надійна система, а криптообмінники ні. Якщо Coincheck не зможе впоратися із ситуацією, це негативно позначиться на ринку віртуальних валют», – вважають в японській фінансово-аналітичній компанії NLI Research Institute.

Раніше ми писали, що шахраї вкрали $400 млн інвестицій в ICO.

Нагадаємо, що найбільша криптобіржа Японії за листопад і грудень «обміняла» $150 млрд.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: