Хакери вкрали десяту частину всіх вкладень у криптовалюту

158
www.thedailybeast.com
Шахраї вкрали $400 млн інвестицій в ICO, використовуючи фішинг і невідповідності в коді

10% всіх коштів, вкладених у первинне розміщення токенів (ICO), потрапили до рук хакерів. Про це свідчать результати дослідження аудиторської компанії Ernst & Young (EY).

Аналітики проаналізували 372 біржі ICO, які сумарно залучили $3,7 млрд. Десяту частину, або $400 млн, вкрали хакери.

За допомогою фішингу (підміни посилань) зловмисники щомісяця виводили до $1,5 млн надходжень.

За останній рік дедалі менше коштів вдається залучити на ICO. Якщо в червні 2017 року 90% усіх проектів отримували необхідне інвестування, то вже в листопаді їхня кількість скоротилася до 25%.

Аналітики EY стверджують, що частково тенденція обумовлена ​​низькою якістю самих проектів. Шахраї використовують помилки і невідповідності для своїх цілей.

Шість ознак афери з криптовалютою

«Ми були шоковані якістю white papers (бізнес-плану) деяких проектів, коли зафіксували очевидні помилки в коді й конфлікт інтересів між компаніями, які випускають токени, й інвесторами», – наголосив глава відділу інноваційних розробок у блокчейні Пол Броді.

На думку EY, багато інвесторів бояться втратити фінансову вигоду, тому поспішають вкладати гроші в проекти ICO. Водночас деякі стартапи не потребують біткойна й технології блокчейн.

Як результат, інвестори беруть до уваги очевидні ризики. Наприклад, бізнес-план проекту може не передбачати подальший випуск токенів, а код, навпаки, допускає таку можливість.

Згадайте: чому криптовалюта дешевшає.

Шахраї заробляють на модній темі майбутньої криптовалюти Telegram.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: