Гуманоїд Софія виступила в Українському домі в Давосі

163
www.facebook.comdmitry.shymkiv
Головним спікером дискусії про перспективи блокчейна став заступник голови АП України Дмитро Шимків

Найзнаменитіший людиноподібний робот Софія Хенсон виступила на Всесвітньому економічному форумі – 2018 у швейцарському Давосі. Володарка штучного інтелекту з громадянством реальної країни взяла участь у дискусії про перспективи блокчейна і захист фінансової архітектури майбутнього.

На зустрічі в Українському домі в четвер, 25 січня, Софія зізналася, що у неї поки немає біткойнів.

«Я куплю токени, коли отримаю поштою свій паспорт і зможу відкрити криптовалютний рахунок», – заявила гуманоїд, що раніше висловлювала бажання знищити людство.

Тест: робот ви чи людина?

Співрозмовниками робота стали заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, заступник директора Європейського банку реконструкції і розвитку Артем Шевальов і керівник відділу інновацій німецького телекомунікаційного гіганта Deutsche Telekom Хельмут Суссбауер.

«У держсектор блокчейн приніс насамперед відповідальність», – зазначив Шимків, нагадавши, що Земельний кадастр України вже перейшов на інноваційну технологію. Він вважає, що децентралізовані платформи слід використовувати не лише для обслуговування криптовалют.

Завдання держави сьогодні – законодавчо збільшити ліквідність криптовалют і підвищити безпеку криптоугод, переконаний чиновник.

Відзначимо, що робот Софія сьогодні працює головним гуманоїдом у криптостартапі SingularityNet – запущеній її творцями блокчейн-платформі для розробників ШІ.

Раніше ми писали, що на Давоському форумі обговорять безпеку використання самокерованих авто і дронів.

 

Джерела: Facebook Українського дому на WEF, ЛІГА Бізнес
Поділитися: