Грузія запровадила обов’язкове страхування для авто на «євробляхах»

123
deschide.md
Уже навесні закордонні автолюбителі не зможуть пересуватися Грузією без спеціальної страховки

Грузія запровадила обов’язкове страхування для власників автомобілів з іноземною реєстрацією.

Нововведення набере чинності 1 березня 2018 року для всіх автолюбителів, які мають намір перебувати на території Грузії 15 і більше днів.

Страховку можна буде придбати просто при перетині грузинського кордону. Її вартість залежить від виду транспортного засобу та страхового періоду (15, 30, 90 днів або 1 рік).

Обов’язкова автостраховка для легковиків на «євробляхах» коштуватиме 30, 50, 90 або 295 ларі ($11-$105 за курсом НБУ), для автобусів на десять і більше пасажирських місць – 45-480 ларі ($16-$172).

ЄБРР профінансував придбання 143 екологічних автобусів для Тбілісі

Під дію обов’язкового страхування також підпадають мотоцикли, причепи, сільгосптехніка та спеціальні автомобілі з іноземною реєстрацією.

Страховка покриватиме як фізичну, так і матеріальну шкоду, спричинену потерпілим унаслідок ДТП.

Її відсутність загрожує штрафом: для легкових авто, мотоциклів, сільгосптехніки – 100 ларі ($36), а для вантажівок і автобусів – 200 ларі ($72).

Як ми писали раніше, запущений українськими програмістами онлайн-сервіс для вибору страховки Matic дійшов до фіналу конкурсу стартапів «Disrupt Сан-Франциско».

А компанія Uber Eats, бізнес із доставки їжі найбільшого таксі-сервісу Uber, забезпечить пакет страховок для всіх працівників своїх кур’єрських компаній в Європі, включаючи позаштатних співробітників.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна
Поділитися: