Grab-кіоск: «азійський Uber» поповнився міні-кіосками в таксі

213
theaseanpost.com
Таксі-сервіс надав водіям можливість додатково заробляти $300 на місяць

Азійська компанія Grab, великий таксі-сервіс, почала співпрацювати з американським стартапом Cargo, який продає різні товари повсякденного попиту через водіїв.

Cargo безкоштовно надає водіям невеликі коробки, в яких зберігаються снеки, напої, пробні упаковки косметики, зарядки для телефонів тощо.

Індонезія вимагає у таксі-сервісів Go-Jek і Grab отримати ліцензії на перевезення

Щоб купити товари в міні-кіоску, пасажиру слід оформити і сплатити замовлення в мобільній версії сайту Cargo. Повідомлення з підтвердженням оплати водії отримують на свій телефон, після чого і видають клієнтам замовлені товари.

Водії отримують 25% від виручки плюс $1 за кожне замовлення. Американський стартап стверджує, що за допомогою його міні-кіоску таксист може додатково заробляти до $300 на місяць.

Співпраця Grab і Cargo наразі охоплює лише Сінгапур. Надалі компанії планують запустити спільну послугу ще в семи країнах Південно-Східної Азії, де працює Grab.

У США Cargo співпрацює з двома іншими таксі-гігантами – Lyft і Uber. До кінця року американський стартап планує обладнати своїми міні-кіосками 100 тис. машин. У 2018-му Cargo залучив $5,5 млн інвестицій.

Як ми писали раніше, Uber продав Grab свій бізнес у Південно-Східній Азії.

Grab запустила сервіс доставки їжі в Південно-Східній Азії.

 

Джерело: TechCrunch

Поділитися: