Гра на випередження: Walmart має намір купити індійський Flipkart за $10-12 млрд

156
www.shutterstock.com
Угода, запланована на кінець червня, дасть компанії додаткові шанси в боротьбі з Amazon за першість на ринку онлайн-торгівлі Індії

Американська корпорація Walmart, найбільший у світі ритейлер, планує викупити контрольний пакет акцій індійського онлайн-ритейлера Flipkart за $10-12 млрд, повідомив Reuters з посиланням на внутрішні джерела.

Walmart купив розробника віртуальної реальності для своїх магазинів

Угода, яку планують укласти в кінці червня, може стати найбільшим придбанням компанії в сегменті онлайн-торгівлі за всю історію існування.

Walmart вже завершив юридичну оцінку Flipkart і зробив пропозицію про купівлю як поточних, так і нових акцій індійського ритейлера, які оцінюють в $12 і $18 млрд відповідно.

Для Walmart купівля – можливість зрівняти шанси зі своїм конкурентом Amazon, одним з найбільших онлайн-ритейлерів у світі, у боротьбі за першість на ринку онлайн-торгівлі Індії. За оцінкою банківського холдингу Morgan Stanley, обсяг індійського ринку за десять років може зрости до $200 млрд.

Amazon, прагнучи стати провідним онлайн-ритейлером на ринку Індії, також розмірковує над можливістю зробити Flipkart пропозицію про покупку, стверджують місцеві ЗМІ.

Нагадаємо, що Walmart відкрив у Китаї свій перший технологічний супермаркет.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: