Гордість нації: венесуельську криптовалюту El Petro нагородили в Росії

151
tradernet.com
Криптовалюті вручили премію Сатоши Накамото за «видатний внесок у блокчейн-індустрію», попри її протизаконність

Скільки б сумнівів і засуджень не було висловлено на адресу венесуельської криптовалюти El Petro, вона все одно змогла довести, що заслуговує на міжнародне визнання… принаймні в Росії.

Криптоінвестору на замітку: 6 ознак афери на ICO

Російська асоціація криптовалют і блокчейна (РАКІБ) нагородила криптовалюту Petro премією Сатоши Накамото (якого називають творцем біткойнів) за «видатний внесок у розвиток блокчейн-індустрії», сказано в офіційній заяві об’єднання.

Церемонія нагородження відбулася в Росії за участю посла Венесуели Карлоса Рафаеля Фарія Тортоса. Вручити нагороду не завадив навіть факт незаконності криптовалюти.

криптовалюта El Petro
www.ccn.com

Раніше венесуельський парламент офіційно визнав El Petro протизаконною і неконституційною криптовалютою, назвавши її інструментом шахраїв і загрозою для потенційних інвесторів.

При цьому нагорода РАКІБ лише підкріплює теорію ЗМІ про можливу участь російських чиновників у створенні венесуельської криптовалюти. У квітні заступник міністра промисловості й торгівлі РФ Олег Рязанцев відвідав Венесуелу з метою обговорити можливість запровадження криптовалюти El Petro як засобу оплати між країнами, передає латиноамериканський телеканал Telesur.

Росія – не єдина, у кого законодавчий статус El Petro не викликає сумнівів. Китайське рейтингове агентство Dagong вже назвало криптовалюту законною, а американський президент Дональд Трамп, навпаки, своїм указом заборонив її на території США.

Однак думки країн, схоже, не надто турбують президента Венесуели Ніколаса Мадуро. Він планує випустити нову криптовалюту під назвою Petro Gold, вартість якої буде забезпечена золотим запасом країни – другим найбільшим у світі.

І це після того, як згідно зі спільним розслідування компанії Criptomoedas Fácil і ресурсу CCN він надав неправдиві дані про суму залучених інвестицій на ICO своєї криптовалюти.

Нагадаємо, що Венесуела заробила $735 млн у перший день випуску криптовалюти Petro.

Малайзійська компанія випустить першу криптовалюту, сертифіковану шаріатом.

 

Джерело: CCN

Поділитися: