Google змінив висміяне в мережі емодзі із бургером

101
tctechcrunch2011.files.wordpress.com
Для цього IT-гігант спеціально оновив версію Android 8.1

Компанія Google змінила емодзі із зображенням бургера в новій ОС для смартфонів і планшетів. У «чизбургері» на пристроях з Android 8.1 дотримано традиційного порядку шарів: сир знаходиться над котлетою.

Нагадаємо, в наборі емодзі для Android 8.0 є «неправильний» бургер – із сиром під котлетою. Це відкриття спровокувало багатоденну мережеву суперечку в Twitter і не тільки. Користувачі бурхливо обговорювали «винахід», а Google навіть запустив дивні чізбургери у продаж у своїй їдальні.

У випущеної у вівторок, 5 грудня, прошивці для Pixel і Nexus змінилося також емодзі із зображенням кухля з пивом: «келих» у месенджері оновлених до Android 8.1 пристроїв наповнений по вінця, а не до половини, як раніше. Можливо, щоб не провокувати нову дискусію: ким Google вважає своїх споживачів – оптимістами або песимістами.

Утім, зазначає The Verge, нововведення в Android 8.1 не обмежуються смайликами. У флагманських «гуглофонах» Pixel 2 and Pixel 2 XL з оновленням прошивки з’явилася можливість фотографувати в покращеній якості HDR + у додатках.

Раніше ми писали, що Google інвестував у виробництво унікальних вегетаріанських бургерів.

 

Джерело: The Verge
Поділитися: