Google увімкнув автоматизовану рекламу на платформі AdSense

149
reklamonstr.com
Алгоритм самостійно публікує оголошення в найвигідніший час і в найкращому місці

Корпорація Google запустила новий інструмент для просування реклами на своїй платформі AdSense – автоматизовані оголошення «Auto Ads». Вони використовують технологію машинного навчання для так званого розумного публікування реклами.

Алгоритм аналізує контент веб-сторінки, вибираючи найкращі місце і час для самостійного публікування реклами, чим значно економить час видавців.

Користувачеві необхідно тільки один раз вставити спеціальний код між тегами заголовка на всі сторінки веб-сайту, де повинні з’явитися рекламні оголошення.

Дізнайтеся, чому співробітники Google відмовляються від інтернету

Технологія машинного навчання також дає змогу аналізувати ефективність уже розміщених рекламних оголошень. Система зможе «вчиться» на своїх помилках, щоб краще публікувати рекламу в майбутньому, передбачає TechCrunch.

Уперше автоматичні оголошення випробували в бета-версії ще в квітні 2017 року. Рекламодавці, які беруть участь у тестуванні, зафіксували стрибок рекламного доходу на 10% і збільшення заробітку на 5-15%.

Платформа AdSense – головне джерело рекламного доходу для корпорації Alphabet. За останній квартал вона принесла материнській компанії Google $27 млрд за сумарного рекламного доходу $32 млрд.

Google отримала позов на $209 млн за те, що показує рекламу конкурента компанії-позивача.

З 15 лютого Chrome блокує неналежну рекламу.

 

Джерело: TechCruch
Поділитися: