Google запускає в комерційну експлуатацію RCS-повідомлення для мобільних розсилок

162
androidcommunity.com
«Нові SMS» вже увімкнули дві третини найбільших мобільних операторів і виробників смартфонів

Корпорація Google пропонує нове рішення для мобільної комерції – мультимедійні повідомлення стандарту Rich Communication Services (RCS).
Google презентував новинку в рамках виставки Mobile World Congress, яка відкрилася в Барселоні в понеділок, 26 лютого.

Компанії та бренди зможуть відправляти користувачам Android інтерактивні мультимедіа-повідомлення замість простих текстових.

Так, у підтвердженні броні від готелю одержувач, крім тексту, побачить повноцінне мультимедійне зображення і адресу готелю. Клієнт зможе одним натисканням додати подію до календаря або зателефонувати в готель.

У ногу з часом: 5 digital-трендів наступного року

GCS – стандарт для мобільних GSM-мереж, однак розробленням технології тривалий час займався Google на базі своєї платформи Jibe. У такий спосіб інтернет-гігант намагається впровадити аналог повідомлень iMessage для ОС Android. Сьогодні цей стандарт повідомлень підтримують близько 40 з 60 глобальних операторів мобільного зв’язку і виробників смартфонів, нагадує TechCrunch.

Нові повідомлення, за даними The Verge, охоче використовують такі компанії, як логістичний гігант DHL, сервіс для броні готелів Booking.com і платформа Twilio.

«Упевнений, RCS-повідомлення можуть стати новими SMS», – коментує віце-президент Twilio з розроблення продуктів Патрік Малатак.

За прогнозами Google, аудиторія користувачів RCS-технології може сягнути 1,8 млрд людей.

Нагадаємо, що Google визнав, що стежить за всіма Android-пристроями.

Google вирішив платити по $1000 за злом програм для Android.

Поділитися: