Google запускає сервіс з рекрутингу

173
techcrunch.com
У Google заявили про запуск сервісу Hire, який полегшить процес найму всередині компанії

Hire оптимізує процес спілкування компаній з претендентами. Він пов’язаний з групою додатків для бізнесу G Suite (пошта, чат, календар, документи тощо), що дозволяє моніторити підбір співробітників.

«Hire і G Suite створені так, щоб доповнювати один одного, дозволяючи співробітникам HR-відділу зосередитися на своїх першочергових завданнях замість того, щоб «копіпастити» дані з різних додатків», — говорить менеджер по продукції Google Берит Джонсон.

За допомогою Hire можна створювати вакансії і публікувати їх в пошуку Google і на спеціалізованих сайтах

Для кожного кандидата сервіс збирає інформацію з соцмережі LinkedIn, веб-сервісів GitHub, Behance, Stack Overflow, бази даних патентів США та інших джерел. Компанія може створити для кожної позиції кілька ступенів співбесід і виставляти оцінки, видимі всій HR-групі, на кожній з них. Спілкування з кандидатами ведеться безпосередньо з Hire — листи будуть дублюватися на поштову адресу співробітників-рекрутерів, для спілкування сервіс пропонує використовувати шаблони.

Hire дозволяє управляти розкладом зустрічей, синхронізуючи його з Google-календарем кожного з потрібних співробітників. Запрошення на зустрічі розсилаються через пошту Google, відповіді на них видно в Hire.

На момент запуску сервіс Hire доступний тільки американським компаніям – користувачам G Suite чисельністю менше тисячі осіб. Чи буде сервіс запущений по всьому світу, не повідомляється.

За матеріалами Techcrunchvc.ru 
Поділитися: