Google заохочує частіше відвідувати віртуальні галереї – хоча б заради селфі

186
www.firstpost.com
Новий арт-додаток очолив чарти AppStore і Google Play

Минулого тижня додаток для віртуального відвідування музеїв Google Arts & Culture став найбільш скачуваною мобільною програмою, очоливши рейтинги AppStore і Google Play.

Популярність сервісу різко зросла після появи нової функції. З грудня Google Arts & Culture шукає «двійників» користувачів на шедеврах живопису, порівнюючи їхні селфі з картинами зі своєї бази. Програма використовує власну технологію розпізнавання облич.

famous people use Google Arts & Culture app
www.thetimes.co.uk

Селфі з відомими полотнами заповнили соцмережі. Тренд підхопили багато відомих особистостей, наприклад, один із засновників Twitter Джек Дорсі і зірки Голлівуду Крістен Белл і Мінні Драйвер. 

Google Arts & Culture вже перевірило на схожість з класикою живопису понад 40 млн знімків.

Бібліотека мистецтв від Google, база якої містить в оцифрованному вигляді понад півтори тисячі музейних колекцій з усього світу, працює з 2016 року. До недавнього часу вона користувалася помірним попитом.

Тренди культури 2018: арт не подорожчає, Голлівуд зніматиме сиквели, папір вистоїть

«Щоб зацікавити людей мистецтвом, слід зробити його доступним. У тих, хто присвятив себе вивченню мистецтва, знайдеться час на відвідування музеїв.

Але вони – лише крихітна частина людства», – прокоментував Bloomberg зміни в Google Arts & Culture керівник його команди Амід Суд. За його словами, початкова версія програми була недостатньо «простою і веселою для людей, яких відлякує знайомство зі світом мистецтва».

Нагадаємо, що 23 січня на освітній платформі Coursera стартує онлайн-курс, який читають співробітники Google.

Ми також писали, що піратський криптододаток кілька днів лідирував у чарті AppStore.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: