Google замінив AdWords на три нових інструменти реклами

211
www.shutterstock.com
З липня доступні Google Ads, Google Marketing Platform і Google Ad Manager

Американська корпорація Google оновила лінійку рекламних рішень і представила три нових бренду для розвитку рекламних продуктів: Google Ads, Google Marketing Platform і Google Ad Manager, повідомив TechCrunch. Пошуковий гігант запустив сервіси з липня.

Співбесіда в Google: чи готові ви?

Розширення маркетингового інструментарію обумовлено стрімким розвитком мобільної реклами, а також розвитком рекламних сервісів Google. Директор з платформ Google Ден Тейлор запевнив, що сервіси «трохи змінили зовнішній вигляд, але основна функціональність залишилася без змін».

Ребрендинг є «не зміною імені, а напрямом, в якому ми хочемо розвивати продукти упродовж наступних років», наголосив старший віце-президент Google і директор з реклами та комерції Срідхар Рамасвамі.

Google Ads

Сервіс Google Ads, раніше відомий як AdWords, слугуватиме «вхідними дверима для рекламодавців, які хочуть купити рекламні послуги на всіх платформах Google», розповів Рамасвамі.

Google AdWords
techcrunch.com

Google запустив функцію Smart Campaigns для малого бізнесу, яка полегшить роботу і просування інтернет-реклами на початку. Завдяки технології машинного навчання Google Ads рекламодавці зможуть отримувати результат без постійного контролю.

Google Marketing Platform

Платформа Google Marketing Platform поєднала в собі сервіси DoubleClick Digital Marketing та Google Analytics 360. Платформа допоможе маркетологам одночасно працювати з рекламою й аналітичними технологіями, щоб краще розуміти клієнтів і поліпшити бізнес-результати.

Система дає змогу планувати кампанії, здійснювати закупівлі, вимірювати і оптимізувати кампанії та користувацький досвід у зручній формі, наголосив Тейлор.

Google також запустив новий продукт під назвою Display & Video 360, який містить функції DoubleClick Bid Manager, Campaign Manager, Studio і Audience Center.

Google Marketing Platform
techcrunch.com

Google Ad Manager

Платформа Google Ad Manager поєднала в собі сервіси DoubleClick Ad Exchange і DoubleClick. Сервіс зосередив усі рішення з монетизації реклами для видавців в одному місці.

Компанія витратила три роки на об’єднання двох продуктів в єдину платформу, зазначив директор з продуктів для видавничих платформ Джонатан Беллак (Jonathan Bellack).

Нагадаємо, що Google включив автоматизовану рекламу на платформі AdSense і заборонив рекламувати криптовалюту та ICO.

Поділитися: