Google забезпечив Пуерто-Рико інтернетом з повітряних куль

144
3dnews.ru
Alphabet і оператор AT&T почали роздавати 4G LTE острів’янам, постраждалим від урагану Марія

З п’ятниці віддалені регіони острова Пуерто-Рико в Карибському морі, що найбільш постраждали від урагану Марія, почали отримувати 4G LTE інтернет-зв’язок у рамках проекту Loon. Це спільна акція холдингу Alphabet, материнської компанії Google, і найбільшого телеком-оператора США AT&T.

У верхні шари стратосфери піднялися перші дві повітряні кулі. За даними Businessinsider.com, швидкості «стратосферного» інтернету вже достатньо для відправки SMS, електронної пошти та базового доступу до сайтів. Ще кілька куль перебувають у дорозі з Невади. Федеральна комісія із зв’язку дала проекту Loon дозвіл на доставку до 30 повітряних куль.

Google продовжує роботу над пристроями для «розумного будинку» в рамках проекту «Манхеттен»

Як написав у своєму блозі керівник проекту Loon Аластер Вестгарт, ця експериментальна технологія вперше була протестована рік тому в Перу протягом кількох місяців після повені.
Businessinsider.com припускає, що Alphabet незабаром може виділити проект Loon в окрему компанію з департаменту науково-дослідних розробок.

Ми вже писали, що на початку жовтня Ілон Маск пообіцяв допомогти Пуерто-Рико сонячними установками, а Google – підняти в небо аеростати для відновлення інтернет-зв’язку.

 

Джерело: Businessinsider
Поділитися: