Google як кар’єрний старт: де сьогодні працюють перші співробітники компанії (частина I)

308
www.shutterstock.com
Шість співробітників досі працюють на пошукового гіганта

На самому старті штат американської компанії Google налічував 21 співробітника. Через 20 років корпорація виросла в потужний IT-конгломерат планети – ринкова капіталізація корпорації Alphabet становить $770 млрд. Як склалася кар’єра перших працівників Google, відстежив Business Insider.

Співбесіда в Google: чи готові ви?

Сергій Брін
www.flickr.com/photos/jurvetson

Співзасновник Google Сергій Брін, як і раніше, очолює компанію – він президент материнської компанії Alphabet…

…разом зі своїм багаторічним другом, другим «батьком» і генеральним директором Alphabet Ларрі Пейджем.

Кендра ДіДжироламо (червень 1999 р. – травень 2001 р.) була координатором у рекламному департаменті Google. Сьогодні вона працює в каліфорнійській сімейній компанії Driscoll, яка поставляє свіжі ягоди.

Джим Різ (1999-2005 рр.) Працював у Google головним інженером, а жартома його називали головним «нейрохірургом»: до приходу в компанію він був лікарем. Зараз він у складі ради директорів Spark Program, яка допомагає школярам з профорієнтацією, і в експертній раді Гарвардської медичної школи.

Сьюзен Войжітскі
www.reuters.com

Сьюзен Войжітскі працює в корпорації з квітня 1999 г. Вона обіймала посаду першого віце-президента Google, а 2014 року очолила YouTube.

До речі, у 1998 році вони з чоловіком здавали свій гараж і дві кімнати в будинку команді засновників Google за $1700 на місяць.

Джеральд Айгнер (1999-2006 рр.) починав керівником одного з департаментів Google, в 2004-му відкрив і очолив офіс корпорації в Цюріху. Сьогодні на його сторінці в LinkedIn зазначено «незалежний веб-експерт, Лондон».

З 1999 р. Джоан Бредді працювала на посаді віце-президента з пошукових служб Google. Сьогодні вона – віце-президент із партнерства в продуктах. Вона також входить до складу ради директорів стартапу Profusa.

Марісса Меєр
commons.wikimedia.org

Марісса Меєр (червень 1999 р. – липень 2012 р.) почала працювати в Google розробником ПЗ, доросла до віце-президента із сервісів карт і визначення місця розташування. У 2012 вона очолила корпорацію Yahoo і пішла з неї в червні 2017-го, коли популярний свого часу поштовий сервіс продали Verizon.

Кріс Скаракіс (травень 1999 – травень 2005 року) займав пост директора з розвитку бізнесу, а потім заснував компанію Blip.fm і став співзасновником стартапу Fuzz Artists.

Рейчел Чембер (травень 1999 р. – жовтень 2000 р.) прийшла в Google на посаду помічника керівника і дослужилася до координатора продажів по рекламі. Сьогодні вона менеджер зі стратегії та планування в Cisco.

Дізнайтеся, як виглядають тематична штаб-квартира Google в Гамбурзі і новий кампус в Колорадо.

Продовження тут

Поділитися: